O zarządcy nieruchomości Stark Management

Szanowni Państwo, jest mi niezmiernie miło, że zwróciliście uwagę na naszą rodzinną firmę. Jej formalny początek datuje się na 7 maja 2015 roku. To niedługi okres, ale doświadczenie zawodowe w branży nieruchomości zdobywam już od co najmniej 20 lat.

Najpierw jako współwłaściciel rodzinnych nieruchomości, a później w ramach zawodowych obowiązków służbowych. W swojej karierze zawodowej miałem przyjemność i zaszczyt przez kilka lat kierować sprawami administracyjno-gospodarczymi urzędu miejskiego, kierować zakładem budżetowym, który zarządzał gospodarką mieszkaniową miasta (ponad 300 budynków o powierzchni ponad 236 tys. m kw. , ponad 80 budynków prywatnych o powierzchni ponad 37 tys. m kw., w sumie ponad 8.000 lokali mieszkalnych oraz ponad 500 lokali użytkowych handlowych) jak również pełnić obowiązki prezesa zarządu spółki miejskiej, która na zasadach komercyjnych wykonywała usługi zarządzania nieruchomościami na zlecenie dla ponad 260 klientów, w tym głównie wspólnot mieszkaniowych o łącznej powierzchni użytkowej ponad 440 tys. metrów kwadratowych.

zarządzanie kompleksem budynków różnego typu
nieruchomość oświetlona, zarządzanie budynkiem przy ulicy

Nieruchomości to moja pasja, a współpraca z klientem i dążenie do jego zadowolenia to dla mnie nie tylko wyzwanie, ale sens prowadzenia działalności gospodarczej. Właśnie dlatego uzupełniłem swoje wykształcenie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, kończąc studia podyplomowe z zakresu zarządzania nieruchomościami, odbyłem dodatkowe praktyki zawodowe oraz zdałem z wynikiem pozytywnym egzamin państwowy, otrzymując tym samym w 2009 roku wydaną przez Ministra Infrastruktury państwową licencję Zarządcy nieruchomości nr 17925. Uzyskane kwalifikacje pozwalają mi w sposób profesjonalny świadczyć swoje usługi, mam nadzieję, że również dla Państwa.