Zarządzanie nieruchomościami w Katowicach, lista śląskich zarządców nieruchomości

przekazanie kluczy do domu

Nieruchomości, takie jak mieszkanie czy kamienica, mogą okazać się praktycznym sposobem na pozyskanie dodatkowego pasywnego przychodu. Należy jednak pamiętać, że są to lokale, które ciągle wymagają uwagi, aby mogły pełnić swoją funkcję jak najdłużej. Pomocny przy kwestiach organizacyjnych może okazać się doświadczony zarządca nieruchomościami, dlatego przedstawimy poniżej listę takich specjalistów z Katowic i okolic.

  1. Stark Management — Zarządzanie nieruchomościami na Śląsku
  2. Urszula Knapik, zarządzanie nieruchomościami w Katowicach
  3. Zarządzanie nieruchomościami w Dąbrowie Górniczej z Manhattan Sp. z o.o.
  4. Bogusława Michalik, zarządzanie nieruchomościami Sosnowiec

1. Stark Management — Zarządzanie nieruchomościami na Śląsku

Dobre zarządzanie nieruchomościami to sztuka, ponieważ zarządca dba nie tylko o interes właściciela, ale również o to, aby rodzina mieszkająca w danym lokalu czuła się jak w domu. Właśnie dlatego zlokalizowana przy ulicy Sieleckiej 63 w Będzinie rodzinna firma Stark Management za swój priorytet uważa dobro klienta i utrzymanie najwyższego komfortu życia. Zaangażowane zarządzanie nieruchomościami Stark Management opiera się na możliwie najszybszej odpowiedzi na wszelkiego rodzaju zgłoszenia i usterki, przy obsługiwaniu terenów Zagłębia, Katowic i okolic.

Tym, co wyróżnia naszą firmę, jest również szybka reakcja na zgłoszenia (do 24 godzin od zdarzenia), co daje lokatorom poczucie, że ich sytuacja ma znaczenie. Zadowolenie mieszkańców przekłada się również na korzyść dla właściciela nieruchomości oraz dewelopera, ponieważ mniej komplikacji oznacza więcej czasu na bezproblemowe prowadzenie pozostałych działań i inwestycji. Warto również wspomnieć, że dzięki współpracy z doświadczonym zarządcą i administratorem nieruchomości Stark Management, właściciel lokalu nie powinien odczuwać żadnej presji, związanej z ewentualnym brakiem doświadczenia lub niedoczasem w kwestii zarządzania.

2. Urszula Knapik, zarządzanie nieruchomościami w Katowicach

Biuro firmy zarządcy Urszuli Knapik znajduje się w Katowicach przy ulicy Klonowej 7/1 i funkcjonuje już od 2001 roku. Zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami zajmuje się tu 2 zarządców, którzy wspólnie opiekują się nieruchomościami o łącznej powierzchni ok. 60 000,00 m2. Firma z Katowic zapewnia możliwość całodobowego kontaktu z zarządcą, a wszelka dokumentacja dostępna jest dla właścicieli w wygodnej i czytelnej formie drukowanej. Warto również wspomnieć, że ta firma zarządzania nieruchomościami z Katowic oprócz współpracy ze wspólnotami mieszkaniowymi, działa również bezpośrednio z właścicielami lokali mieszkalnych, użytkowych oraz garaży.

3. Zarządzanie nieruchomościami w Dąbrowie Górniczej z Manhattan Sp. z o.o.

Manhattan Sp. z o.o. to zarządca nieruchomości z Dąbrowy Górniczej, który pod swoją opieką posiada lokale o powierzchni przekraczającej 135.000 m². Siedziba firmy znajduje się przy al. Józefa Piłsudskiego 34/W1 w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Gołonóg. Ten zarządca i administrator nieruchomości może być znany głównie z osiedla, które również przyjęło nazwę „Manhattan”. Zarządca ten zapewnia, między innymi przygotowanie planów remontowych oraz kontrolę nad zleconymi zadaniami.

4. Bogusława Michalik, zarządzanie nieruchomościami Sosnowiec

Szukając firmy zarządzającej nieruchomościami w Sosnowcu, można skierować się też na ulice Artura Grottgera 3 w Sosnowcu. Tam właśnie znajduje się oddział firmy Zarządzanie Nieruchomościami Bogusława Michalik, która obsługuje terytorium Zagłębia. W ramach swoich usług firma ta oferuje współpracę ze wspólnotami, obsługę prawną, bankowo-księgową oraz techniczną.

Jak więc widać, szukając pomocy w zarządzaniu i administracji nieruchomościami w okolicy Katowic, na terenie Śląska można znaleźć sporo specjalistów. Biuro Stark Management, zlokalizowane w Będzinie, obsługuje terytorium Zagłębia oraz Katowic. Jeśli chodzi o fachowców z Dąbrowy Górniczej, warto wspomnieć o Zadaniu Nieruchomościami Manhattan Sp. z o.o., a będąc z terenów Sosnowca, warto skierować się do firmy Z.N. Bogusława Michalik.